#REDIRECT {{VLijnInfo|lijnnr=104|vervoerder=[[BBA]], [[Veolia Transport]]|concessie=West-Brabant|materieel=[[Berkhof Duvedec]], [[Berkhof 2000NL]], [[VDL Berkhof Ambassador]]|lijnsoort=Streekbus|periode=... t/m 12 december 2009|frequentie_spits=1x/uur|frequentie_dal=1x/2 uur}}'''Lijn 104 ''' reed van Bergen op Zoom, via Hoogerheide, Huijbergen, Wouwse Plantage en Wouw naar Roosendaal. == Route =={{RouteTop|{{RouteRij| {{Rimg|0sTr}} | [[Bergen op Zoom |Bergen op Zoom, Station NS - ]]}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bergen op Zoom, Van Asselbergsstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bergen op Zoom, Van Dedemstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bergen op Zoom, Antwerpsestraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bergen op Zoom, Prinses Beatrixlaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bergen op Zoom, Stalenbrugstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bergen op Zoom, Olympialaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bergen op Zoom, Rambrandtstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bergen op Zoom, Fianestraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Korteven, Korteven}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoogerheide, Zandfort}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoogerheide, Nieuweweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoogerheide, Canadalaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Woensdrecht, Molenakkers}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoogerheide, Canadalaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoogerheide, Nieuweweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoogerheide, Duinstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoogerheide, Raadhuisstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hoogerheide, Huijbergseweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Huijbergen, Groene Papegaai}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Huijbergen, Abdijlaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Huijbergen, Westerstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Huijbergen, Wilhelmietenstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Huijbergen, Siardus Bogaertslaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Huijbergen, Bergsestraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wouwse Plantage, Moerkantsebaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wouwse Plantage, Wouwse Plantage}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wouw, Wouwse Hil}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wouw, Molensingel}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wouw, Omgang}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wouw, Roosendaalsebaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wouw, Boterstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Roosendaal, Wouwbaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Roosendaal, De Stok/Rosada}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Roosendaal, Rubenslaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Roosendaal, Burg. Freijterslaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Roosendaal, Roselaar}}{{RouteRij| {{Rimg|rsT0}} | [[Roosendaal|Roosendaal Philipslaan, Station]]}}}} == Geschiedenis ==Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de [[BBA]]. In de [[BBA Dienstregeling 1998/1999|dienstregeling 1998/1999]] werd slechts in de spitsuren 1x/uur over het hele traject gereden. In het dal werd slechts 1x van Bergen op Zoom gereden naar Huijbergen en terug gereden. Één rit 's ochtends reed voor scholieren door naar de Burg. Stulemeijerlaan in Bergen op Zoom.