60.572
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|materieel=[[VDL Berkhof Ambassador]], [[MAN Lion's City]]
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=2-3x/uur|frequentie_spits_vakantie=2x/uur
|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
}}
'''Lijn 106''' rijdt van Spijkenisse via Zuidland, Oudenhoorn, Hellevoetsluis, Nieuwenhoorn en Brielle naar Rozenburg.<br>
In de ochtendspits (maandag t/m vrijdag) wordt '''naar''' Rozenburg via de Thomassentunnel gereden en worden de haltes in Rozenburg alleen in de richting Brielle aangedaan. Daarnaast rijdt er in de ochtendspits buiten de vakanties één extra rit '''van''' Hellevoetsluis, Stephensonsweg '''naar''' Vierpolders, Seggelant. Deze rit vertrekt om 7.47 uur te Hellevoetsluis. In de andere richting rijdt om 8.01 uur een extra rit '''van''' Rozenburg, Laan van Nieuw Blankenburg '''naar''' Busstation Rugge. De halte Hellevoetsluis, Provincialeweg / Smitsweg wordt alleen door twee ochtendspitsritten aangedaan. In de avonduren wordt er alleen tussen Spijkenisse en Brielle gereden.
== Route ==
{{ RouteTop |{{ RouteRij | {{Rimg|0sMr}} | [[Spijkenisse Centrum|Spijkenisse, Metro Centrum]]}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Spijkenisse, Hekelingseweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsMr}} | [[Spijkenisse Heemraadlaan|Spijkenisse, Metro Heemraadlaan]]}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Spijkenisse, Gebroken Meeldijk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hekelingen, Dorpsstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Spijkenisse, Westdijk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Simonshaven, Simonshaven}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zuidland, Biert}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zuidland, OosteindeCentrum}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zuidland, Stationsweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zuidland, Julianastraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zuidland, Kerkweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zuidland, Harregat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zuidland, Ramshilseweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zuidland, Haasdijk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oudenhoorn, Ruigendijk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oudenhoorn, Oudenhoorn}}{{ RouteRij | {{Rimg|rhlr}} | Hellevoetsluis, Stephensonweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rhrr}} | Hellevoetsluis, Kickersbloem}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Mandenmaker}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Kooistee}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Ebstroom}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Plataanlaan}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Winkelcentrum}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, De Sprong}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Politiebureau}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Sportlaan}}{{ RouteRij | {{BRimg|rrar}} | [[Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan|Hellevoetsluis, Amnesty Amesty Internationallaan]]}}{{ RouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Hellevoetsluis, Provincialeweg / Smitsweg}}{{ RouteRij | {{BRimg|rarr}} | Hellevoetsluis, Hoonaartstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Koninginnelaan}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hellevoetsluis, Stoofweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwenhoorn, Nieuwenhoorn}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Vierpolders, Straatweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Brielle, Zuurland}}{{ RouteRij | {{BRimg|rrar}} | Brielle, G.J. van den Boogerdweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsBr}}{{Rimg|rsB0}} | [[Brielle Rugge|Brielle, Busstation Rugge]]}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Brielle, Centrum}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Brielle, Nieuwland}}{{ RouteRij | {{BRimg|rrar}} | Vierpolders, Seggelant}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rhrr}} | Rozenburg, Volgerweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rhrr}} | Rozenburg, Meeuwensingel}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rhrr}} | Rozenburg, Grote Stern}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rhrr}} | Rozenburg, Raadhuisplein}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rhrr}} | Rozenburg, Laan van Nieuw Blankendaal}}{{ RouteRij | {{BRimg|rar0}} | Rozenburg, Eikenlaan}}
}}