60.630
bewerkingen
Wijzigingen
Na wat wikken en wegen en vloeken met 9292 is het dan goedgekomen met lijn 6. Hier is ie!
{{LijnInfo
|lijnnr=6
|vervoerder=[[Syntus]]
|concessie=Veluwe
|lijnsoort=Servicebus
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
}}
'''Lijn 6''' rijdt van station [[Ede Centrum]] via station [[Ede-Wageningen]] en het Ziekenhuis naar De Gelderhorst.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sTr}} | [[Ede Centrum|Ede, Station Centrum]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Raadhuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Paasberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Mausoleum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Langenberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Sijsselt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Van Pabstlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Bethanie}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, De Klinkenberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ede, Ericalaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Tolhuislaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}} | [[Ede-Wageningen|Ede, Station Ede-Wageningen]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Maanderzand}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Beatrixpark}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Kerkweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Zuiderkroon}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Albert Heijn XL}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ede, Einsteinstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Ziekenhuis Gelderse Vallei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Ede, De Gelderhorst}}
}}
|lijnnr=6
|vervoerder=[[Syntus]]
|concessie=Veluwe
|lijnsoort=Servicebus
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
}}
'''Lijn 6''' rijdt van station [[Ede Centrum]] via station [[Ede-Wageningen]] en het Ziekenhuis naar De Gelderhorst.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sTr}} | [[Ede Centrum|Ede, Station Centrum]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Raadhuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Paasberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Mausoleum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Langenberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Sijsselt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Van Pabstlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Bethanie}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, De Klinkenberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ede, Ericalaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Tolhuislaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}} | [[Ede-Wageningen|Ede, Station Ede-Wageningen]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Maanderzand}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Beatrixpark}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Kerkweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Zuiderkroon}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Albert Heijn XL}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ede, Einsteinstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ede, Ziekenhuis Gelderse Vallei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Ede, De Gelderhorst}}
}}