=== Streeklijnen ([[Qbuzz]] & [[UVO/Van Dijk]]) ===
'''[[Concessie GD]]''' (Qbuzz)
* [[Lijn 40 Groningen Centraal Station - Garrelsweer BrugAppingedam Busstation|40: Groningen Appingedam - Garrelsweer - Ten Boer - Ten Post - GarrelsweerGroningen]]
* [[Lijn 65 Groningen Centraal Station - Zoutkamp Marnestraat|65: Groningen - Sauwerd - Winsum - Eenrum - Leens - Ulrum - Zoutkamp]]
* [[Lijn 61 Groningen Centraal Station - Delfzijl Station|61: Groningen - Zuidwolde - Bedum - Middelsum - Uithuizen - Uithuizermeeden - Roodeschool - Spijk - Bierum - Appingedam - Delfzijl]]