=== Streekbus ([[Connexxion]]) ===
'''[[Concessie Noord-Holland Noord]]'''
* [[Lijn 139 Hoorn Station NS - Medemblik Busstation|139: Medemblik - Opperdoes - A7 - Hoorn ('s avonds en weekendzondag)]]* [[Lijn 239 Hoorn Station NS - Medemblik Busstation|239: Medemblik - Opperdoes - A7 - Hoorn (maandag t/m vrijdag zaterdag overdag)]]
=== Buurtbus ([[Connexxion]]) ===