1.472
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Streeklijnen (OV Regio IJsselmond)
* [[Lijn 76 Steenwijk Station NS - Marknesse Busstation (- Emmeloord Busstation)|76: (Emmeloord -) Marknesse - Spanga - Steenwijk]]
* [[Lijn 77 Emmeloord Busstation - Lemmer Busstation|77: Emmeloord - Espel - Creil - Rutten - Lemmer]]
* [[Lijn 141 Zwolle Busstation/NS Kampen Station - Urk Vlaak|141: Urk Kampen - Kampereiland - Tollebeek Ens - Emmeloord - Ens Tollebeek - Kampen - ZwolleUrk]]
* [[Lijn 146 Emmeloord Busstation - Swifterbant Het Blazoen|146: Emmeloord - Nagele - Swifterbant]]
* [[Lijn 345 Emmeloord Busstation - Lelystad Station NS/Centrum|345: Emmeloord - Nagele - Lelystad]]