|lijnsoort=Streekbus
|formule=Twents
|materieel=[[VDL Berkhof Ambassador]], [[Mercedes -Benz Sprinter]]
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=1-2x/uur
|frequentie_zaterdag=0-1x/uur (Almelo - Westerhaar)|frequentie_zondag=0-1x/uur (Almelo - Westerhaar)|frequentie_avond=0-1x/uur
}}
'''Lijn 80''' rijdt van Almelo via Vriezenveen, Westerhaar, Sibculo, Kloosterhaar en Bergentheim naar Hardenberg.
Op zondag wordt het traject Almelo-Westerhaar gereden met een [[Mercedes -Benz Sprinter]] van [[Connexxion Taxi Services|CTS]].<br>
Het traject Westerhaar-Hardenberg wordt niet gereden op zaterdag en zondag