===Streekbus ([[Veolia Transport]])===
'''[[Concessie Zuid-Limburg]]'''
* [[Lijn 71 Roermond Station - Echt Station|71: Echt - Ohé en Laak - Stevensweert - Maasbracht - Linne - Roermond]]* [[Lijn 72 Roermond Station - Ittervoort Bedrijventerrein|72: Roermond - Linne - Maasbracht - Wessem - Thorn - Ittervoort]]* [[Lijn 86 Echt Station NS - Montfort Markt|86: Echt - Berkelaar - Maasbracht - Montfort]]