'''Lijn 6''' rijdt van Hoegaarden via Meldert, Honsem, Neervelp, Opvelp, Bierbeek, Haasrode, Heverlee, Leuven, Wilsele en Herent naar Wijgmaal.
Slechts in de spitsuren wordt tussen Hoegaarden en Neervelp gereden. Doordeweeks wordt van 05.00 tot 1920.00 gereden en op zaterdag van 11.30 00 tot 1718.3000.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|0sr}} | [[Hoegaarden|Hoegaarden, Oud Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Hoegaarden, Hoek Doelstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Hoegaarden, Gemeentehuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Opvelp, Molensteen}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Opvelp, Kruispunt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Opvelp, Vinave / Kapelleke}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Opvelp, Hoegaardsesteenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bierbeek, Vuilenbos}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Haasrode, Dorp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Haasrode, De Wip}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Haasrode, Industrie / Industriepark Interleuvenlaan}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Haasrode, VDAB / Syntra}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, SterrekensSterrekes}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, Ambachtenlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, Schaatslaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, De Hemptinne}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, Kazerne(Heilig Hartinstituut)}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, Kriekenboslaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, Leeuwerikenstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, Parkdallaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heverlee, Pakenstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | LeuvenHeverlee, P. Paul van Ostaijenlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leuven, Parkpoort}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leuven, Brabaçonnestraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}} | [[Leuven|Leuven, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leuven, J. Stasstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leuven, FochpleinRector de Somerplein}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leuven, D. Dirk Boutslaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leuven, Half Maartstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leuven, Ridderstraat}}