'''Lijn 128''' rijdt van Brussel via Molenbeek, Anderlecht, Dilbeek, Schepdaal, Wambeek, Borchtlombeek, Strijtem, Kattem, Pamel, Liedekerke en Okegem naar Ninove.
Op zaterdag en zondag eindigen de ritten vanuit Ninove bij de Beurs (via Kunsten en Ambachten) en beginnen alle de ritten in Brussel richting Ninove bij de Dansaert.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|0sTr}} | [[Brussel-Noord|Brussel, Noord]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Brussel, Albert II-Laan (''Boulevard Albert II'')}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsMr}}↓ | [[Brussel Rogier|Brussel, Rogier]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Brussel, Martelaars}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Brussel, Brouckère P 58}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsMr}}↓ | [[Brussel De Brouckère|Brussel, De Brouckère]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsMr}} | [[Brussel Beurs|Brussel, Beurs ''(Bourse)'']]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|0sr}} | Brussel, Dansaert}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rhlr}} | Brussel, Vlaamsepoort (''Porte de Flandre'')}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsMrrlr}}{{Rimg|0sMr}}↑ | [[Brussel Beurs|Brussel, Beurs ''(Bourse)'']]}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Brussel, Washuis}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Brussel, Anderlechtse Poort}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Brussel, Kunsten en Ambachten}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{BRimg|ra0lr}} | }}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Brussel, Ninoofse Poort (''Porte de Ninove'')}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | BrusselSint-Jans-Molenbeek, Driehoek (''Triangle'')}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Brussel<small>Sint-Jans-Molenbeek, Hertogin Hertoginneplein (''Duchesse'')</small>}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | <small>Sint-Jans-Molenbeek, Vier Winden (''Quatre Vents'')</small>}}{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}}{{Rimg|0sTr}} | [[Brussel-West|Sint-Jans-Molenbeek, Weststation]]}}{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrarr}} | Sint-Jans-MolenbeekAnderlecht, Dilbeekstraat <small>(''Rue de Dilbeek'')</small>}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Anderlecht, Scheut}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Anderlecht, Bomstraat (''Rue de l'Obus'')}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Anderlecht, Prins van Luik (''Prince de Liège'')}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | AnderlechtSint-Jans-Molenbeek, Moortebeek}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dilbeek, Tourelle}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dilbeek, Sint-Antoon}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Schepdaal, Goudveerdegem}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sint-Martens-Lennik, Breynaert}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sint-Kwintens-Lennik, Eizeringen / Kruispunt}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sint-Kwintens-Lennik, Weg naar Borchtlombeek}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | [[Strijtem| Strijtem, Oud Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Strijtem, Hunselstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | <small>Strijtem, Weg naar Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek</small>}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Pamel, Schoon Verbond}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | [[Pamel| Pamel, Oud Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Pamel, Poelkebeekstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Meerbeke, Poulck}}