==Lijnen==
'''[[Concessie Haaglanden stad]]'''
*[[Lijn 6 2 Den Haag Leyenburg Kraayenstein - Leidschendam Leidsenhage|62: Leyenburg Kraayenstein - Grote Markt - Centraal Station - Station Mariahoeve Voorburg 't Loo - Leidschendam Leidschenhage]]
*[[Lijn 19 Leidschendam Leidsenhage - Delft Tanthof|19: Leidschendam Leidschenhage - Leidschenveen - Station Ypenburg - Ypenburg - Delft Tanthof]] (stopt tot nader order niet op deze halte)