=== Route ===
Deze lijn vertrekt vanaf het busstation bij het Spaarne Ziekenhuis, via de wijken Noord, Kaagwijk en Beukenhorst komt lijn 167 bij station Hoofddorp.
Bij Hoofddorp Station wordt er verder gereden als lijn 164 naar Oegstgeest.
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_0srRoute_0sBr.svg|35px]] | Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis }}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoofddorp, Overbos }}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hoofddorp, Houtwijkerveld }}