* [[Lijn 416 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Markt]]
* [[Lijn 417 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Markt]]
* [[Lijn 430 Hoogstraten Stelplaats Van Aertselaerplein - Mol Ginderbroek]]
* [[Lijn 431 Oud-Turnhout Gemeentehuis - Oostmalle Busstation]]
* [[Lijn 432 Turnhout Markt - Brecht Station Noorderkempen]]