|materieel=[[Mercedes-Benz Sprinter]]
|lijnsoort=Buurtbus
|frequentie_spits=0-2x/uur
|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
'''Lijn 476''' rijdt van Valkenswaard, via Westerhoven, Borkel en Schaft naar Achel.
Op 13 december 2009 heeft Hermes de haltenamen in België gewijzigd. Ze zijn nu overeenkomstig de benamingen van De Lijn waardoor onder andere het eindpunt [[Lijn 476 Valkenswaard Markt - Achel Michielsplein|Michielsplein]] hernoemd werd. ====Geldigheid OV Chipkaart====
Er zijn geen speciale voorwaarden wat betreft het gebruik van de OV-Chipkaart op deze grensoverschrijdende buslijn.
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Schaft, Schafterdijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Schaft, Maastrichterweg}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:grens.png|35px]] | ''Grens Nederland-België''}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Achel (B), Nieuwe Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Achel (B), Leenderdijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Achel (B), Kerk}}
}}
== Geschiedenis ==
Op 13 december 2009 heeft Hermes de haltenamen in België gewijzigd. Ze zijn nu overeenkomstig de benamingen van [[De Lijn]], waardoor onder andere het eindpunt [[Lijn 476 Valkenswaard Markt - Achel Michielsplein|Michielsplein]] hernoemd werd.