Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Lijn 133 La Louvière Carrefour du Gazomètre - Binche Place de Battignies
911 bytes toegevoegd
,
1 dec 2021 22:02
geen bewerkingssamenvatting
{{
BLijnInfo
LijnInfo
|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=2022
|route=La Louvière → Haine-Saint-Paul → Peronnes → Binche → Morlanwelz → Haine-Saint-Pierre → La Louvière
|lijnnr=133
|vervoerder=[[TEC]]
|
concessie
bassindemobilité
=Hainaut
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits
=1-2x/uur
|frequentie_spits_vakantie
=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/2 uur
|frequentie_avond=1x/uur (tot 21
.
:
05)
|materieel=[[Solaris Urbino|Solaris Urbino 12 Hybrid]]
}}
'''Lijn 133''' rijdt van La Louvière een grote lusroute via Haine-Saint-Paul, Peronnes, Binche, Morlanwelz en Haine-Saint-Pierre.
=== Dienstregeling ===
*In de spitsuren rijden extra ritten op trajectdelen.
*De tegengestelde richting wordt gereden door [[Lijn 132 La Louvière Carrefour du Gazomètre - Binche Place de Battignies|lijn 132]].
== Route ==
''NB niet alle varianten zijn weergegeven''
{{RouteTop|
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|
0sTr
0hlTr
}} |
[[
La Louvière|
La Louvière-Centre|La Louvière,
SNCB Centre]]
Carrefour du Gazomètre
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Place Mansart}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Rue du Parc}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Gendarmerie}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Bas Baume}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Max Buset}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Tivoli}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Rue Casterman}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Habitation no. 388}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Soutterain}}
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|
0sTr
0hlTr
}} |
[[
La Louvière|
La Louvière-Centre|La Louvière,
SNCB Centre]]
Carrefour du Gazomètre
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Gazomètre}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Pont de l'Olive}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Houssu}}
{{RouteRij| {{BRimg|
ra0lr}} | }}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr
rahlr
}} | Haine-Saint-Paul, Rue Quéniau}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Paul, Rue Vandervelde}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Paul, Coron Paulette}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Saint-Vaast, Nordic}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Saint-Vaast, Pont Saint-Vaast}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Peronnes
(-lez-Binche)
, Sainte-Marguerite}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Peronnes
(-lez-Binche)
, Gendarmerie}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Peronnes
(-lez-Binche)
, Blanc Coron}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Peronnes
(-lez-Binche)
, Cité Sainte-Marie}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Peronnes
(-lez-Binche)
, Chaussée Brunehault}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Peronnes
(-lez-Binche)
, Fosse Saint-Albert}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Peronnes
(-lez-Binche)
, Fosse Sainte-Barbe}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Peronnes
(-lez-Binche)
, Barrière Julien}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Binche, Rue Z
-
.
Fontaine}}{{RouteRij| {{
Rimg
BRimg
|
rhlr
rhlar
}} | Binche, Place de Battignies
}}
{{RouteRij| {{BRimg|rlear}} |
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Binche, Athénée}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Binche, Avenue de Burlet}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Binche, Collège}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|
rs0
rhl0
}} | Binche, Sacré-Coeur}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Binche, Grand-Rue}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Binche, Kursaal-Postes}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leval-Trahegnies, Béguinage}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leval-Trahegnies, Rue Madeleine}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leval-Trahegnies,
4
Quatre
Saisons}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leval-Trahegnies, Boucherie Declercq}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leval-Trahegnies, Place Communale}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Carnières, Place Verte}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Carnières, Rue Vandervelde}}
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|
rsTr
rhlTr
}}
↓
|
[[
Carnières|
Carnières|Carnières, SNCB
]]
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Carnières, Rue Royale}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Carnières, Rue Destrée}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Morlanwelz, Miami}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Morlanwelz, Rue du Bois}}
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|rhlr}} | Morlanwelz
,
|
Hayettes
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}
| Morlanwelz,
Groseillon
Hayettes
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Rue du Vélodrome}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Rue des Ecoles}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Place}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Houssu}}
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|
rsTr
rhlTr
}}
↓
|
[[
La Louvière|
La Louvière-Sud|La Louvière, SNCB Sud
]]
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Rue des Champs}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Place Mattéotti}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Rue du Parc}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Place Mansart}}
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|
rsT0
rhlT0
}} |
[[
La Louvière|
La Louvière-Centre|La Louvière,
SNCB Centre]]
Carrefour du Gazomètre
}}
}}
== Geschiedenis ==
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op [[Dienstregeling bassin de mobilité Hainaut 2021|1 december 2021]] werd in La Louvière een nieuwe ''Max Buset'' in de route opgenomen.
Etienne
ap_users
86.754
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie