1.081 bytes toegevoegd,
13 feb 2013 23:03 {{VLijnInfo
|lijnnr=18
|vervoerder=[[FRAM]]
|periode= 1 Juni 1975 t/m ...
|materieel=
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=5x/dag
}}
'''Lijn 18''' was een buslijn die van Heerenveen naar Gorredijk via Lijnjeberd, Tjallerberd, Gersloot, Tijnje en Terwispel.
== Route ==
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | {{Rimg|0sTr}} | [[Heerenveen|Heerenveen, Autobusstation]]}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heerenveen, Schans}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heerenveen, Motel}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Luinjeberd, Luijneberd}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Tjalleberd, Tjalleberd}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Gersloot, School}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Gersloot, Polder}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Tijnje, Kerkhof}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Terwispel, Alde Dyk}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Terwispel, School}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Terwispel, Spaltenbrêge}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Gorreijk, Stationsweg}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsB0}} | [[Gorredijk Busstation|Gorredijk, Autobusstation]]}}
}}