17.653
bewerkingen
Wijzigingen
k
|frequentie_avond=2x/avond
Rond 19:30 rijdt de een-na-laatste bus vanaf [[Hoogvliet|Hoogvliet Metro]] naar Delta en terug naar [[Poortugaal|Poortugaal Metro]]. Vervolgens rijdt deze weer vanaf Poortugaal een rit naar Delta en weer terug naar Hoogvliet. In het weekend rijdt de eerste bus om 12:15 vanaf Hoogvliet Metro.
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_dal_vakantie=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
'''Lijn 79''' rijdt van metrostation [[Hoogvliet]] via het dorp van Poortugaal een lusroute over het terrein van het Delta Psychiatrisch Centrum. Met ingang van de dienstregeling op 9 december 2012 wordt er voornamelijk met de [[Den Oudsten Alliance]] bussen gereden.
== Route ==