=== Streekbus ([[Syntus]]) ===
'''[[Concessie Midden Overijssel]]'''
*Lijn 4 Deventer Busstation / NS - Raalte Station|4: Raalte - Heeten - Schalkhaar - Deventer]]
* [[Lijn 162 Ommen Haven West - Raalte Station NS|162: Raalte - Lemelerveld - Ommen]]
* [[Lijn 165 Raalte Station NS - Deventer Busstation/NS|165: Raalte - Wesepe - Schalkhaar - Deventer]]