1.542 bytes toegevoegd,
6 jul 2009 13:36 {{LijnInfo
|lijnnr=679
|vervoerder=[[Veolia]]
|concessie=Veluwe
|materieel=
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=1 rit
}}
'''Lijn 679''' rijdt van Wekerom via De Valk en Barneveld naar Amersfoort.
Vanaf de 'Rooseveltstraat' in Barneveld rijdt er een bus parallel mee richting Amersfoort.
== Route ==
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_0sr.svg|35px]] | Wekerom, Kruispunt}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Wekerom, A.G. Weijersweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Wekerom, Garage Veldhuizen}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | De Valk, Gereformeerde Gemeente}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | De Valk, School met de Bijbel}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Barneveld, Julianaplein}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Barneveld, Rooseveltstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Barneveld, Churchillstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Barneveld, Bouwheerstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsTr.svg|35px]] | [[Barneveld Centrum|Barneveld, Station Centrum]]}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Barneveld, Vliegersvelderlaan}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Barneveld, Van Wijnbergenlaan}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsTr.svg|35px]] | [[Barneveld Noord|Barneveld, Noord]]}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Barneveld, Zeumerseweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]] | Amersfoort, Van Lodensteincollege}}
}}