'''Lijn 43''' reed van Joure via Scharsterbrug, Boornzwaag, Langweer en Idskenhuizen naar Spannenburg.
=== Dienstregeling ===* In de ochtendspits begon één rit op Spannenburg en reed via Idskenhuizen, Langweer en Sint Nicolaasga weer naar Spannenburg. Deze rit hoefde '''niet''' gereserveerd te worden en reed alleen buiten vakantieperioden.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Huis ter Heide, Huis ter Heide}}
'''Lijn 43''' werd op een Het is onbekend moment geïntroduceerdwanneer deze lijn is ontstaan.
Per Op [[Wijzigingen Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Friesland 2007Fryslân 2006|10 december 1 januari 2006]] gingen verdween de concessie over naar naam [[ConnexxionNoordNed]]. De route uit het openbaar vervoer in Friesland en frequentie werden drastisch aangepakt, voortaan werd slechts nog doordeweeks gereden en alleen [[Lijn 243 Langweer Langweer - Joure Scheen|Langweer - Joure v.v.]] ging de exploitatie verder onder het nummer de vlag van [[Lijn 243 Langweer Langweer - Joure Scheen|243Arriva]]. Het verdere verloop is onbekend.