1.876 bytes toegevoegd,
8 okt 2012 19:05 {{VLijnInfo
|lijnnr=62
|vervoerder=[[Westnederland]]
|lijnsoort=Stadsbus
|frequentie_spits=4x/uur
|frequentie_dal=4x/uur
|frequentie_zaterdag=4x/uur
|frequentie_zondag=2x/uur
|frequentie_avond=2x/uur
}}
'''Lijn 62''' rijdt van de Bomenbuurt via het Centrum, het Station, het Westerkwartier en het Buitenhof naar Tanthof.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_0sr.svg|35px]] | Delft, Aan 't Verlaat}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Tweemolentjeskade}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Bieslandhof}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Nieuwe Langendijk}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Markt}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Peperstraat}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsTr.svg|35px]] | [[Delft|Delft, Station Centrum]]}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Krakeelpolderweg}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Jacoba van Beierenlaan}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Buitenwatersloot}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Marlotlaan}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Westlandseweg}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Revalidatiecentrum}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Brahmslaan}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, César Franckstraat}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Mozartlaan}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Chopinlaan}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Van der Slootsingel}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Vrijheidslaan}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Delft, Latijns-Amerikalaan}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]] | Delft, Abtswoudsepark}}
}}