4.662
bewerkingen
Wijzigingen
GVB
,geen bewerkingssamenvatting
==Historie =Materieel==='''Metro'''*M1-M2 (LHB 1973-1977) nummers 1-*M3 (CAF 1996?) nummers 74-1*S1-S2 (BN 1990?) nummers *S3 (CAF 1996?) nummers 71-73 '''Tram'''*9G-10G (''Blokkendoos'', LHB, 1979-1981) nummers 780-816*11G (''Hangbuik Dubbelkop'', BN 1989-1991) nummers 901-9*12G (''Hangbuik'', BN 1989-1991) nummers 817-831*Combino (Siemens 2001-2003) nummers 2001-2151 (eenrichtingtrams); 2201-2204 (tweerichtingtrams) '''Bus'''* Berkhof Jonckheer / DAF SB250 (standaard) nummers 101-25* Berkhof Jonckheer / Volvo B?L (geleed) nummers 441-4 556-5* Mercedes-Benz Citaro II G nummers 301-3 '''Veren'''* IJveer klein (* IJveer middel (* IJveer groot (50-54)* Pontveer (21-24) ===Lijnennet==='''Metro'''*50 Isolatorweg - Gein*51 Amstelveen Westwijk - Centraal Station*(52) (Buikslotermeerplein - Station Zuid)*53 Gaasperplas - Centraal Station*54 Gein - Centraal Station*(58) (Buikslotermeerplein - Amstelveen Westwijk) '''Tram'''*1 Osdorp De Aker - Centraal Station*2 Nieuw Sloten - Centraal Station* 3 Zoutkeetsgracht - Muiderpoortstation*4 Station RAI - Centraal Station*5 Amstelveen Binnenhof - Centraal Station*7 Slotermeer - Flevopark*9 Diemen Sniep - Centraal Station*10 Van Hallstraat - Azartplein*11* Station RAI - Centraal Station*12 Station Sloterdijk - Amstelstation*13 Geuzenveld - Centraal Station*14 Slotermeer - Flevopark*16 VU medisch centrum - Centraal Station*17 Osdorp Dijkgraafplein - Centraal Station*24 VU medisch centrum - Centraal Station*25 President Kennedylaan - CS - Passenger Terminal*26 IJburg - Centraal Station '''Bus'''*15 Station Sloterdijk - Muiderpoortstation*18 Slotervaart - Centraal Station*19 Station Sloterdijk - Station Lelylaan*21 Geuzenveld - Centraal Station*22 Spaarndammerbuurt - CS - Indische Buurt*30 Holysloot - Buikslotermeerplein*31 Zunderdorp - Buikslotermeerplein*32 Buikslotermeerplein - Centraal Station*33 Nieuwendam - Centraal Station*34 Banne Buiksloot - Centraal Station*35 Molenwijk - Centraal Station*36 Station Sloterdijk - Buikslotermeerplein*37 Molenwijk - Amstelstation*38 Molenwijk - Nieuwendam Amerbos*40 Amstelstation - Muiderpoortstation*41 Gaasperplas - KNSM-eiland*42 KNSM-eiland - Centraal Station*43 Borneo-eiland - Centraal Station*44 Diemen Noord - Station Bijlmer ArenA*45 Holendrecht AMC - Station Bijlmer ArenA*46 Buikslotermeerplein - AMC*47 Holendrecht AMC - Station Bijlmer ArenA*48 Station Sloterdijk - Centraal Station*49 Station Bijlmer ArenA - Weesp Station*62 Station Lelylaan - Amstelstation*63 Osdorp De Aker - Station Lelylaan*64 Station Lelylaan - Station Sloterdijk*136 Diemen - Amstelstation ''Schiphol Sternet''*192 Station Sloterdijk - Schiphol Zuid P30*195 Station Lelylaan - Schiphol Zuid P30 ''Spits- en Scholierenlijnen''*230 Ransdorp - Buikslotermeerplein*231 Abberdaan - Station Sloterdijk*232 Kretaweg - Station Sloterdijk*233 Hornweg BP - Station Sloterdijk*237 Hempontplein - Station Sloterdijk*238 Coenhaven - Station Sloterdijk*239 Deccaweg - Station Sloterdijk*245 Molenwijk - Schiphol Zuid*247 Bos en Lommerplein - Station Lelylaan*249 Duivendrecht - Weesp*268 Station Sloterdijk - Oeverpad*315 Station Sloterdijk - Station Zuid*336 Olof Palmeplein - Buikslotermeerplein ''Nachtlijnen''*351 Slotervaart - Centraal Station*352 Geuzenveld - Centraal Station*353 Osdorp De Aker - Centraal Station*354 Amstelveen Waardhuizen - Centraal Station*355 Holendrecht - Centraal Station*356 Bijlmermeer - Centraal Station*357 Gaasperplas - Centraal Station*358 Schiphol - Centraal Station*359 IJburg - Centraal Station*361 Nieuwendam - Centraal Station*362 Banne Buiksloot - Centraal Station*363 Molenwijk - Centraal Station '''Veren'''*Buiksloterwegveer*IJpleinveer*NDSM-werfveer*Distelwegveer*HouthavenveerMeer informatie over vroegere dienstregelingen is te vinden op de volgende [[Historische dienstregeling GVB|pagina]].
[[Categorie:Vervoerder]]