|concessie=Veluwe
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=2x1x/dag <small>(1x per richting)</small>|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
}}
'''Lijn 660''' is een [[schoolbus]] en rijdt van Lunteren via Meulunteren, De Valk en Wekerom naar Apeldoorn.
== Route ==