Suus
geen bewerkingssamenvatting
21:23
+8
Huibe
10:01
10:00
+29
09:28
-15
00:02
+91
via mortsel en Liersesteenweg is de hoofdroute. Dus deze op de rechte lijn gezet.
09:37
Meltrain
15:13
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BSerieInfo |serie=1750: S1 |treinsoort=S-trein |traject=Antwerpen-Centraal - Brussel-Zuid (- Nivelles) |materieel=MS08 |dienstregeling=2017 |...'
21:01
+2.781