Lijn T13 Hamm, Pelkum Amtshaus - Doenchstraße
Belbuslijn T13 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Hamm |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hamm |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 2x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T13 rijdt van Hamm Pelkum naar Wiescherhöfen.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- Aan het eind van de ochtend rijden twee ritten naar Pelkum Amtshaus en aan het begin van de middag rijden twee ritten in de omgekeerde richting.
Route
Halte | ||
Hamm, Pelkum/Amtshaus | ||
Hamm, Otto-Wels-Straße | ||
Hamm, Große Werlstraße | ||
Hamm, Moltkestraße | ||
Hamm, Harringholzstraße | ||
Hamm, Wielandstraße | ||
Hamm, Selmigerheideweg | ||
Hamm, Selmigerheideschule | ||
Hamm, Wilhelm-Nabe-Straße | ||
Hamm, Behringstraße | ||
Hamm, Friedenskirche | ||
Hamm, Wiescherhöfen/Bahnhof | ||
Hamm, Milanweg | ||
Hamm, Weetfelder Straße | ||
Hamm, In der Haferheide | ||
Hamm, Doenchstraße |