Lijn SL21 Alpen Hoerstgener Weg - Issum Käthe-Kollwitz-Schule
Voormalige buslijn SL21 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NIAG |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Issum |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Periode | 1 augustus 2017 t/m 28 augustus 2018 |
Voorganger(s) | SL20, SL21 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Spits (vakantie) | 6x/dag (belbus) |
Dal | 1x/(2) uur |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn SL21 reed van Alpen Bönninghardt via Issum Ortsmitte, Issum Sevelen en Issum Oermten terug naar Issum Sevelen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed er elk uur een rit van de halte Hoerstgener Weg naar de halte Brüder-Grimm-Schule, één rit van de halte Diebels naar de halte Sevelen Sprenger en een aantal ritten van de halte Käthe-Kollwitz-Schule naar de halte Sankt-Nikolaus-Schule. De ritten van de halte Käthe-Kollwitz-Schule richting Issum Vogt-von-Belle-Platz reden niet altijd via de halte Oermten, maar kunnen een versnelde route rijden.
- In de daluren reden een aantal ritten van de halte Hoerstgener Weg naar de halte Sevelen Kirchplatz en van de halte Brüder-Grimm-Schule naar de halte Hoerstgener Weg. Ook reden er twee ritten van de halte Hoerstgener Weg naar de halte Kleinholthuysen
- In de middagspits reed een rit van de halte Brüder-Grimm-Schule naar de halte Hoerstgener Weg en een rit van de halte Hoerstgener Weg naar de halte Kleinholthuysen. Daarnaast reed er één rit van de halte Spaßbad Hexenland naar de halte Diebels.
- Tijdens de vakanties reed een beperkt aantal ritten als belbus.
Route
Halte | ||
Alpen, Hoerstgener Weg | ||
Issum, Tersteegen | ||
Issum, Berg | ||
Issum, Jägerhof | ||
Issum, Zeisigweg | ||
Issum, Sankt-Nikolaus-Schule | ||
Issum, Diebels | ||
Issum, Buchenstraße | ||
Issum, Friedhof | ||
Issum, Amray | ||
Issum, Annastraße | ||
Issum, Am Tapp | ||
Issum, Vogt-von-Belle-Platz | ||
Issum, Brüder-Grimm-Schule | ||
Issum, Umgehungsstraße | ||
Issum, Specht | ||
Issum, Vorster Heidweg | ||
Issum, Sevelen Sprenger | ||
Issum, Sevelen Freizeitzentrum | ||
Issum, Spaßbad Hexenland | ||
Issum, Rous | ||
Issum, Vorst I | ||
Issum, Rous | ||
Issum, Nieukerkerstraße | ||
Issum, Burgweg | ||
Issum, Käthe-Kollwitz-Schule | ||
Issum, Sevelen Markt | ||
Issum, Sevelen Kirchplatz | ||
Issum, Sankt-Haus-Antonius | ||
Issum, Sevelen Freizeitzentrum | ||
Issum, Sevelen Kreisbahnhof | ||
Issum, Letmannsdyck | ||
Issum, Oermten Bahnhof | ||
Issum, Oermten | ||
Issum, Leethof | ||
Issum, Großholthuysen | ||
Issum, Hölmanns | ||
Issum, Holthuysener Feld | ||
Issum, Kleinholthuysen | ||
Issum, Kleinholthuysen | ||
Issum, Holthuysener Feld | ||
Issum, Hölmanns | ||
Issum, Großholthuysen | ||
Issum, Leethof | ||
Issum, Oermten | ||
Issum, Oermten Bahnhof | ||
Issum, Letmannsdyck | ||
Issum, Sevelen Kreisbahnhof | ||
Issum, Sevelen Freizeitzentrum | ||
Issum, Sankt-Haus-Antonius | ||
Issum, Sevelen Kirchplatz | ||
Issum, Sevelen Markt | ||
Issum, Käthe-Kollwitz-Schule |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2016 werd de lijnen SL20 en SL21 samengevoegd tot een nieuwe lijn SL21. De dienstregeling werd bij deze samenvoeging uitgedund, maar de belangrijkste ritten van en naar de scholen in Issum bleven gehandhaafd.
Op 30 augustus 2017 kwam er een extra rit van Bönninghardt naar Kleinholthuysen te rijden in de middag.
Op 29 augustus 2018 werden de twee stadslijnen van Issum omgezet in niet-openbare lijnen die uitsluitend voor scholierenvervoer waren bestemd. De dienstregeling werd in vervolg niet meer openbaar gepubliceerd.