Lijn R51 Bocholt Bustreff - Coesfeld Dieselstraße
Buslijn R51 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Westfalenbussub |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Iveco Crossway LE Mercedes-Benz Citaro Setra S 415 LE Business MAN Lion's Intercity 12 LE |
Rijdt sinds | 9 januari 2017 |
Voorganger(s) | R51 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Zondagavond | 1x/(2) uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn R51 rijdt van Bocholt Stadtmitte via Rhede Stadtmitte, Borken Rhedebrügge, Borken Hoxfeld, Borken Stadtmitte, Velen Ramsdorf, Velen Stadtmitte, Gescher Hochmoor, Gescher Stadtmitte en Coesfeld Goxel naar Coesfeld Stadtmitte.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt tot circa 21:00 uur het grootste gedeelte van de dag 1x/uur extra gereden tussen Borken Bahnhof en Coesfeld Dieselstraße via een versnelde route. Hierbij vallen enkele gaten van twee of anderhalf uur in de dienstregeling. Ook wordt altijd 1x/uur tussen Bocholt Bustreff en Coesfeld Bahnhof via de langzamere route gereden.
- In de spitsrichting rijdt een rit via de halte Autobahnbrücke en rond het middaguur rijdt in beide richtingen een rit via de halte Marienschule. Een enkele scholierenrit bedient niet de halte Bocholt Bahnhof of Bocholt Ostwall en de laatste ritten van de dag bedienen niet de halte Otto-Hahn-Straße. Ook rijdt in de ochtendspits een scholierenrit van Velen Schloss via Hochmoor Sparkasse via een directe route naar Coesfeld Bahnhof.
- Op zaterdag wordt de gehele dag 1x/uur gereden tussen Bocholt Bustreff en Coesfeld Bahnhof via de langzamere route.
- Op zondag wordt tot circa 20:00 uur 1x/2 uur gereden tussen Borken Bahnhof en Coesfeld Bahnhof via een versnelde route. Daarnaast wordt wordt 1x/2 uur gereden tussen Bocholt Bustreff en Coesfeld Bahnhof via de langzamere route. Op zondag wordt na circa 20:00 uur 1x/2 uur de gehele route gereden.
Route
Halte | ||
Bocholt, Bustreff | ||
Bocholt, Ostwall | ||
Bocholt, Bahnhof | ||
Bocholt, Christuskirche | ||
Bocholt, Theodor-Heuss-Ring | ||
Bocholt, Am Kreuzberg | ||
Bocholt, Kochenheimstraße | ||
Bocholt, Fachhochschule | ||
Rhede, Haus Tenking | ||
Rhede, Gasthof Eming | ||
Rhede, Schillerstraße | ||
Rhede, Gudulakirche | ||
Rhede, Am Böwing | ||
Rhede, Otto-Hahn-Straße | ||
Borken, Waldschenke | ||
Borken, Rademacher II | ||
Borken, Haselhoff | ||
Borken, Rhedebrügge Ortsmitte | ||
Borken, Kaninchenberg | ||
Borken, Haus Pröbsting | ||
Borken, Abzweig Hoxfeld | ||
Borken, Jeanette-Wolff-Straße | ||
Borken, Sägewerk | ||
Borken, Steingrube/Finanzamt | ||
Borken, Gasthaus Einhaus | ||
Borken, Marienschule | ||
Borken, Wilbecke | ||
Borken, Bahnhof | ||
Borken, Bodelschwinghhausen | ||
Borken, Evangelische Johanneskirche | ||
Velen, Lünsberg | ||
Velen, Nieuhues | ||
Velen, Ramsdorf Ortsmitte | ||
Velen, Sievers | ||
Velen, Schloss | ||
Velen, Ellinghaus | ||
Velen, Klyer Damm | ||
Gescher, Autobahnbrücke | ||
Gescher, Hochmoor Sparkasse | ||
Gescher, Pappelallee | ||
Gescher, Pröbsting | ||
Gescher, Gabelpunkt | ||
Gescher, Schildarpstraße | ||
Gescher, Ehemalige Bahnhof | ||
Gescher, Hallerweg | ||
Gescher, Fabrikstraße | ||
Gescher, Hallerweg | ||
Gescher, Ehemalige Bahnhof | ||
Gescher, Schildarpstraße | ||
Gescher, Lanfer | ||
Coesfeld, Klye | ||
Coesfeld, Muddeler Stiege | ||
Coesfeld, Steinkamp | ||
Coesfeld, Goxel Siedlung | ||
Coesfeld, Weißes Kreuz | ||
Coesfeld, Mey-Bülten | ||
Coesfeld, Wester Esch | ||
Coesfeld, Reiningstraße | ||
Coesfeld, Gerichtsring | ||
Coesfeld, Bahnhof | ||
Coesfeld, Dülmener Weg | ||
Coesfeld, Wiesenstraße | ||
Coesfeld, Timmerweg | ||
Coesfeld, Wasserturm | ||
Coesfeld, Baurat-Wolters-Straße | ||
Coesfeld, Dieselstraße/Erlenweg |
Geschiedenis
Op 9 januari 2017 werd de dienstregeling van lijn R51 uitgebreid. Doordeweeks kwamen er voortaan extra ritten te rijden tussen Coesfeld Dieselstraße en Borken Bahnhof die via een versnelde route gingen rijden. Verder kwamen er op zondag extra ritten te rijden tussen Coesfeld Bahnhof en Borken Bahnhof en werd de dienstregeling in de avonduren fors uitgebreid.
Op 7 januari 2020 werd de halte Otto-Hahn-Straße aan de route toegevoegd.
Op 15 maart 2022 werd de halte Schildarpstraße aan de route toegevoegd.
Op 1 december 2022 verviel van zondag tot en met vrijdag de laatste rit in beide richtingen.
Op 7 januari 2025 werd de dienstregeling uitgebreid. Doordeweeks werd een extra vroege rit van Coesfeld naar Bocholt aan de dienstregeling toegevoegd. Ook werden doordeweeks twee extra late ritten van Coesfeld naar Bocholt en een extra late rit in de omgekeerde richting in de dienstregeling opgenomen. Op zondag ging in beide richtingen een extra late rit rijden. Hierdoor eindigde de dienstregeling de gehele week rond middernacht.