Lijn 97d Nettinne Ecole - Marche-en-Famenne Athénée
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 97d in België | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | iig. 1 september 2014 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 97d rijdt van Nettinne via Sinsin, Hogne en Aye naar Marche-en-Famenne.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Nettinne Ecole naar Marche Athénée.
- Op woensdagmiddag of in de middagspits rijdt één rit van Marche ISL naar Nettinne Église.
Route
Halte | ||
Nettinne, Ecole | ||
Nettinne, Eglise | ||
Nettinne, Ecole | ||
Nettinne, Pont | ||
Nettinne, Grand Route | ||
Sinsin, M.E.T. | ||
Sinsin, N4 | ||
Hogne, Pont | ||
Hogne, Rue de Serinchamps | ||
Hogne, Chemin des Epicéas | ||
Hogne, Chemin du Parc | ||
Hogne, Chemin des Sapins 12 | ||
Hogne, Chemin des Sapins 71 | ||
Hogne, Chemin de Douglas | ||
Hogne, Chemin des Sapins 71 | ||
Hogne, Chemin des Sapins 12 | ||
Hogne, Chemin du Parc | ||
Hogne, Chemin des Epicéas | ||
Hogne, Rue de Serinchamps | ||
Aye, Novalis | ||
Aye, Home | ||
Aye, Carrefour Rue Chantemerle | ||
Aye, Cité Militaire | ||
Aye, Cabine | ||
Aye, Drève des Chevreuils | ||
Aye, Rue Saumont | ||
Aye, Gare | ||
Aye, Rue du Vivier/Saulcy | ||
Aye, Rue Saulcy | ||
Aye, Rue du Vivier 45 | ||
Aye, Rue du Vivier 31 | ||
Marche, Clinique | ||
Marche, Maison Médicale | ||
Marche, Pont N4 | ||
Marche, Boulevard/Hôtel de Ville | ||
Marche, Boulevard/Palace | ||
Marche, Boulevard du Nord | ||
Marche, Cimetière | ||
Marche, Pirire | ||
Marche, Athénée | ||
Marche, IND | ||
Marche, ISL | ||
Marche, IND | ||
Marche, Athénée |