Lijn 89 Gorinchem, Station - Laag Dalem
Voormalige buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | ZWN-Groep |
Regio | Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Gorinchem |
Materieel | Onbekend |
Periode | i.i.g. 1995 t/m 1997 |
Opvolger(s) | 89 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 89 reed van station Gorinchem een lusroute via de Haarwijk, het Centrum, Laag Dalem en de Lingewijk, telkens via het station.
Dienstregeling
- De gehele route werd op maandag t/m zaterdag slechts 1x/uur gereden, maar er werd ook 1x/uur van het Station via de Haarwijk en Laag Dalem tot het Station gereden, waarna de bus via Laag Dalem en de IJsbaan weer naar het Station reed.
- In de avonduren, de vroege zaterdagochtend en op zondag verviel de 2e lus via de Haarwijk.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, De Bannehof | ||
Gorinchem, Driemanschapslaan | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Gorinchem, Piazzaflat | ||
Gorinchem, Marinus Spronklaan | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Krijtstraat | ||
Gorinchem, Walstraat/Centrum | ||
Gorinchem, Bachlaan/Laag Dalem | ||
Gorinchem, Walstraat/Centrum | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Marinus Spronklaan | ||
Gorinchem, Piazzaflat | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Gorinchem, Driemanschapslaan | ||
Gorinchem, De Bannehof | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Krijtstraat | ||
Gorinchem, IJsbaan | ||
Gorinchem, Melkpad | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.