Lijn 69 Arnhem Centraal Station - Tolkamer Postkantoor
Voormalige buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | GVM |
Regio | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m 31 mei 1997 |
Opvolger(s) | 69 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 69 was een spitsbus tussen station Arnhem, Duiven, Zevenaar, Herwen, Lobith en Tolkamer. In de ochtendspits werd één rit richting Arnhem gereden; in de middagspits één rit richting Tolkamer.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Korte Hoogstraat | ||
Arnhem, Kortestraat | ||
Arnhem, Broerenstraat | ||
Arnhem, Eusebiusplein | ||
Arnhem, Belastingkantoor | ||
Arnhem, Prinsenhof | ||
Duiven, Dorp | ||
Zevenaar, Rosorum | ||
Zevenaar, Politiebureau | ||
Oud Zevenaar, Schutterstent Sint Anna | ||
Babberich, Mariahoeve | ||
Herwen, Huis te Aerdt | ||
Herwen, Michaelstraat | ||
Herwen, Nijverheidsstraat | ||
Lobith, De Bijland | ||
Lobith, Anjerstraat | ||
Lobith, Graaf Reinaldstraat | ||
Lobith, Dorp | ||
Tolkamer, Postkantoor |
Geschiedenis
Lijn 69 is ontstaan op 23 mei 1993. Op 1 juni 1997 werd het aantal ritten van lijn 69 uitgebreid en ging de bus in Arnhem doorrijden naar het ziekenhuis Rijnstate.