Lijn 62 Arnhem Station - Ede Station Ede-Wageningen
Voormalige buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | NBM |
Regio's | Arnhem Nijmegen, Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1961 t/m 1966 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 62 reed van Arnhem via Oosterbeek, Heelsum, Renkum, Wageningen Hoog en Bennekom naar Ede.
Dienstregeling
- Een enkele rit 's avonds laat reed de lusroute door Ede niet.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Arnhem, Station | ||
Oosterbeek, Stationsweg | ||
Doorwerth, Wolfhezerweg | ||
Doorwerth, Kievitsdel | ||
Heelsum, Ottoweg (voorheen: Klein Zwitserland) | ||
Renkum, Witte Stad | ||
Renkum, Oranje Nassauoord | ||
Wageningen, Nol in 't Bosch | ||
Wageningen, Wageningen Hoog | ||
Bennekom, Bennekom | ||
Ede, Station Ede-Wageningen | ||
Ede, Van Heutzlaan | ||
Ede, Bergstraat/Gemeentehuis | ||
Ede, Hotel Buitenzorg | ||
Ede, Verlengde Maanderweg | ||
Ede, Station Ede-Wageningen |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.