Lijn 47 Meppel Station - Hoogeveen De Tamboer
Voormalige buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | DVM (... - 1991), DVM/NWH (1992 - ...) |
Regio | Zuidwest-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1991 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 47 reed van Meppel via Ruinerwold naar Hoogeveen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Meppel, Station | ||
Meppel, Heinsiusstraat | ||
Ruinerwold, Gemeentehuis | ||
Ruinerwold, Café Reinders | ||
Ruinerwold, Ruinerdijk | ||
Ruinen, Brink | ||
Pesse, Beilerstraat 2 | ||
Pesse, Dorpskern | ||
Hoogeveen, Station | ||
Hoogeveen, De Tamboer |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 2 juni 1991 werden alle belbusritten weer omgezet in vaste ritten. In de ochtendspits werd tevens één rit in beide richtingen toegevoegd, die zowel in Meppel goed aansloot (op lijn 40) als en in Hoogeveen (op de snelrit van lijn 27).