Treinserie 3700 (België 1984/1985)
Voormalige Belgische treinserie 3700
| |||
---|---|---|---|
Traject | Charleroi-Sud - Couvin | ||
Dienstregeling | 1984/1985 | ||
Vervoerder | NMBS | ||
Materieel | onbekend | ||
Treinsoort | Piekuurtrein | ||
Frequentie | Enkele ritten | ||
Opmerkingen | Reed niet in het weekend. |
Treinserie 3700 bestond in de dienstregeling 1984/1985 uit enkele P-treinen tussen Charleroi, Walcourt en Couvin.
Traject
Station | ||
Charleroi-Sud | ||
La Villette | ||
Jamioulx | ||
Beignée | ||
Ham-sur-Heure | ||
Cour-sur-Heure | ||
Berzée | ||
Pry | ||
Walcourt | ||
Yves-Gomezée | ||
Philippeville | ||
Mariembourg | ||
Couvin |
Overzicht van de P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerking |
---|---|---|
3700 | Couvin → Charleroi | |
3701 | Walcourt → Charleroi | |
3702 | Couvin → Charleroi | |
3703 | Charleroi → Walcourt | Stopte niet in La Villette |
4700 | Walcourt → Charleroi | Stopte alleen in Berzée |
4701 | Charleroi → Walcourt | |
4702 | Walcourt → Charleroi | Stopte niet in La Villette |
4703 | Charleroi → Walcourt | |
4704 | Charleroi → Couvin | Stopte alleen in La Villette, Berzée, Walcourt en daarna op alle tussengelegen stations. |
4705 | Charleroi → Couvin | Stopte niet in La Villette |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 3700
- Belgische dienstregeling 1984/1985
- Piekuurtrein
- Station Charleroi-Central
- Station La Villette
- Station Jamioulx
- Station Beignée
- Station Ham-sur-Heure
- Station Cour-sur-Heure
- Station Berzée
- Station Pry
- Station Walcourt
- Station Yves-Gomezée
- Station Philippeville
- Station Mariembourg
- Station Couvin