Treinserie 1 (1992/1993)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 dec 2015 om 11:22
Treinserie 1 in 1992/1993
| |
---|---|
Traject | Amsterdam CS - Köln Hbf - Chur |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1992/1993 |
Materieel | Getrokken rijtuigen |
Treinsoort | Eurocity |
Frequentie | 1x/dag |
Opmerkingen | - |
De treinserie 1, beter bekend als de Eurocity Rembrandt was in de dienstregeling 1992/1993 de dagelijkse Eurocity-trein tussen Amsterdam CS en het Zwitserse Chur via Duisburg, Düsseldorf, Köln, Bonn, Koblenz, Mainz, Mannheim, Karlsruhe, Basel en Zürich. Er was dagelijks in beide richtingen één rit.
Naast deze Eurocity reed er dagelijks nog een ander Eurocity-treinpaar tussen Amsterdam en Basel (en verder naar Interlaken), zie daarvoor Treinserie 100 (1992/1993).
Traject
Bijzonderheden
- Trein 2 reed van Chur naar Amsterdam CS.
- Trein 3 reed van Amsterdam CS naar Chur.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 1
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 1
- Dienstregeling 1992/1993
- Station Amsterdam Centraal
- Station Utrecht Centraal
- Station Arnhem Centraal
- Station Emmerich
- Station Oberhausen Hbf
- Station Duisburg Hbf
- Station Düsseldorf Hbf
- Station Köln Hbf
- Station Bonn Hbf
- Station Koblenz Hbf
- Station Mainz Hbf
- Station Mannheim Hbf
- Station Karlsruhe Hbf
- Station Baden-Baden
- Station Freiburg (Breisgau) Hbf
- Station Basel Bad Bf
- Station Basel SBB
- Station Brugg (AG)
- Station Baden
- Station Zürich HB
- Station Ziegelbrücke
- Station Sargans
- Station Landquart
- Station Chur
- Dienstregeling Rhijnspoorweg