Potsdam Hbf
Station Potsdam Hbf | |
---|---|
Plaats | Potsdam |
Land | Duitsland |
Verkorting | BPD |
Vervoerder(s) | DB |
Station Potsdam Hbf ligt langs DB 6024 en DB 6110.
Nummer | Route |
---|---|
IC 56 | Norddeich - Bremen - Hannover - Magdeburg - Berlin - Lübben - Cottbus |
RE 1 | Magdeburg - Brandenburg - Potsdam - Berlin - Fürstenwalde - Frankfurt a/d Oder (- Cottbus) |
RB 20 | Potsdam - Golm - Henningsdorf - Birkenwerder - Oranienburg |
RB 21 | Berlin - Potsdam - Golm - Wüstermark |
RB 22 | Berlin - Potsdam - Golm - Saarmund - Flughafen Schönefeld |
RB 23 | Potsdam - Geltow - Michendorf |
Inhoud
S-Bahn
Sjabloon:S-BahnStationInfo Station Potsdam Hauptbahnhof ligt langs DB 6024.
Op dit station stoppen de volgende lijnen:
- S1: Oranienburg - Birkenwerder - Schönholz - Bornholmer Straße - Gesundbrunnen - Friedrichstraße - Schöneberg - Friedenau - Wannsee - Potsdam
- S7: Ahrensfelde - Lichtenberg - Ostkreuz - Friedrichstraße - Hauptbahnhof - Charlottenburg - Westkreuz - Wannsee - Potsdam Hbf
Tram/Bus
Potsdam Hbf | |
---|---|
Plaats | Potsdam |
Verkeersverbond(en) | VBB |
Vervoerder(s) | ViP, HVG, VTF |
Vorm | Perronbusstation |
Type | Statisch |
Tram
- 91: Waldstadt - Potsdam Hbf - Zentrum - Charlottenhof - Pirschheide
- 92: Drewitz - Schlaatz - Potsdam Hbf - Zentrum - Bornstedt
- 93: Waldstadt - Potsdam Hbf - Zentrum - Berliner Vorstadt
- 96: Drewitz - Schlaatz - Potsdam Hbf - Zentrum - Nauener Vorstadt
- 98: Drewitz - Schlaatz - Potsdam Hbf - Zentrum - Charlottenhof - Pirschheide
- 99: Drewitz - Schlaatz - Potsdam Hbf - Zentrum - Babelsberg
Bus
- X1: Potsdam - Drewitz - Stahnsdorf - Teltow
- X5: Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - Golm
- X15: Potsdam - Zentrum - Lustgarten
- 580': Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - ???
- 601: Potsdam - Babelsberg - Babelsberg Süd - Stahnsdorf - Teltow
- 603: Potsdam - Zentrum - Nauener Vorstadt
- 604: Potsdam - Zentrum - Nauener Vorstadt - Nedlitz - Groß Glienicke - Seeburg - Falkensee
- 605: Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - Eiche - Golm
- 606: Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - Eiche - Golm
- 607: Potsdam - Templiner Vorstedt - Ferch
- 608: Potsdam - Templiner Vorstedt - Wilhelmshorst - Langerwisch - Michendorf - Wildenbruch - Dobbrikow
- 609: Potsdam - Zentrum - Nauener Vorstadt - Bassewitz - Fahrland - Kartzow (- Paaren)
- 610: Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - Wildpark Potsdam
- 611: Potsdam - Schlaatz - Waldstadt - Saarmund (- Tremsdorf)
- 612: Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - Eiche - Golm - Töplitz
- 614: Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - Falkenrede - Ketzin - Zachow - Gutenpaarten
- 618: Potsdam - Babelsberg - Schlaatz - Waldstadt - Zossen - Wunsdorf
- 619: Potsdam - Babelsberg - Babelsberg Süd - Drewitz - Güterfelde - Ahrensdorf - Ludwigsfelde
- 631: Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - Geltow - Werder
- 638: Potsdam - Zentrum - Nauener Vorstadt - Groß Glienicke - Engelsfelde - Wilhelmstadt - Spandau
- 639: Potsdam - Zentrum - Nauener Vorstadt - Groß Glienicke - Wilhelmstadt - Spandau
- 643: Potsdam - Templiner Vorstedt - Wilhelmshorst - Michendorf - Beelitz - Fichtenwalde - Busendorf
- 650: Potsdam - Zentrum - Bornstedt - Bornim - Falkenrehde - Wüstermark - Nauen
- 690: Potsdam - Babelsberg - Babelsberg Süd - Drewitz
- 691: Potsdam - Telegrafenberg
- 693: Templiner Vorstadt - Potsdam - Babelsberg - Schlaatz - Waldstadt
- 694: Potsdam - Babelsberg - Babelsberg Nord - Steinbrücken - Bergstücken - Drewitz
- 695: Potsdam - Zentrum - Universität - Pirschheide
- 750: Potsdam - Babelsberg - Ludwigsfelde - Siethen - Trebbin - Luckenwalde
- 901: Potsdam - Zentrum - Bornstedt - Bornim - ???
- 927: Potsdam - Zentrum - Bornstedt - Bornim - ???
- N13: Potsdam - Schlaatz - Saarmund (Nachtbus)
- N14: Drewitz - Schlaatz - Babelsberg - Potsdam - Charlottenhof - Universität - Eiche - Golm (Nachtbus)
- N15: Potsdam - Zentrum - Charlottenhof - Universität - Eiche - Golm (Nachtbus)
- N16: Potsdam - Zentrum - Wannsee - Nikolassee - Zehlendorf (Nachtbus)
- N17: Drewitz - Steinbrücken - Babelsberg - Potsdam - Nauener Vorstadt - Bornstedt - Bornim (Nachtbus)
- N31: Potsdam - Geltow - Caputh - Ferch / Werder (Nachtbus)
- N43: Teltow - Klein Machnow - Stahnsdorf - Drewitz - Babelsberg Süd - Babelsberg - Potsdam - Wilhelmshorst - Michendorf - Seddin - Beelitz (Nachtbus)