Station Neerpelt
|
Plaats |
Neerpelt
|
Land |
België
|
Verkorting |
LNP
|
Vervoerder(s) |
NMBS
|
Station Neerpelt ligt langs de spoorlijn Mol - Neerpelt - Weert (lijn 19). Vroeger lag het station ook aan de spoorlijn Winterslag - Neerpelt - Eindhoven (lijn 18).
Trein
In de dienstregeling 2024 stoppen de volgende treinen op station Neerpelt:
Let op: Dit overzicht bevat alleen de Belgische basisdienstregeling. In de spitsuren kunnen er nog extra treinen rijden die niet in dit overzicht zijn opgenomen.
Historische dienstregeling
Bus
Neerpelt
|
Plaats |
Neerpelt
|
Vervoerregio('s) |
Limburg
|
Vervoerder(s) |
De Lijn
|
Vorm |
Stripbusstation
|
Type |
Statisch
|
|
|
Route
|
|
|
|
16
|
Neerpelt - Sint-Huibrechts-Lille - Kaulille - Bocholt - Bree - Opitter - Neeroeteren - Maaseik
|
Streekbus
|
De Lijn
|
|
33
|
Genk - Waterschei - Zwartberg - Meeuwen - Peer - Overpelt - Neerpelt
|
Streekbus
|
(VBM, Bronckaers, Heidebloem, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
|
82
|
Lommel - Lutlommel - Grote Barrier - Overpelt - Neerpelt - Achel - Hamont
|
Streekbus
|
De Lijn
|
|
334
|
Overpelt - Neerpelt - Neerpelt Grote Heide
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
336
|
Wauberg - Linde - Peer - Kleine Brogel - Overpelt - Neerpelt
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
338
|
Peer - Kleine Brogel - Neerpelt - Overpelt - Holheide
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
804
|
Genk - Waterschei - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree - Beek - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt - Overpelt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, VBM, Melotte R & Co, G. Mebis i.o.v.) De Lijn
|
|
805
|
Genk - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
|
807
|
Bree - Beek - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt - Overpelt
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
827
|
Mol - Gompel - Wezel - Werkplaatsen - Lommel - Lutlommel - Grote Barrier - Overpelt - Neerpelt
|
Schoolbus
|
(Bronckaers, De Wilg, Melotte R & Co en VBM i.o.v.) De Lijn
|
|
828
|
Lommel - Lutlommel - Grote Barrier - Overpelt - Neerpelt - Achel - Hamont
|
Schoolbus
|
(Bronckaers, De Wilg, Melotte R & Co en VBM i.o.v.) De Lijn
|
|
X19
|
Hasselt - Kiewit - Zonhoven - Houthalen - Helchteren - Hechtel - Eksel - Overpelt - Neerpelt
|
Streekbus
|
(R. Melotte & Co, Teyssen, G. Mebis, VBM i.o.v.) De Lijn
|
|
Entiteit Limburg