Lijn R13 Ostbevern Wischhausstraße - Münster Hauptbahnhof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn R13 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Westfalenbus |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/uur |
Dal | 0-2x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur (tot 20:30) |
Zondag | 0-1x/uur |
Zondagavond | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn R13 rijdt van Ostbevern via Westbevern, Telgte en Münster Mauritz Nord naar Münster Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Uitsluitend in de spitsuren en op zondagavond wordt gereden tussen Telgte Bahnhof Nord en Münster. Ook op zondagochtend, in de daluren en doordeweeks 's avonds rijden enkele ritten van of naar Münster.
- Doordeweeks buiten de vakanties rijden diverse extra ritten en dan met name tussen Ostbevern en Telgte. Deze kunnen een afwijkende route hebben. Daarnaast rijden enkele ritten in de spits via de Hans Geiger Straße.
- In de daluren en op zaterdag voor 14:00 uur wordt over het algemeen 1x/uur gereden tussen Ostbevern en Telgte Bahnhof Nord.
- Op zaterdag wordt na 14:00 uur de frequentie verlaagd van 1x/uur naar 1x/2 uur.
- Op zondag wordt over het algemeen 1x/uur gereden tussen Ostbevern en Telgte Rathaus/Baßfeld.
- De ritten op zondag die van en naar Münster rijden, rijden richting Ostbevern niet via de halte Bahnhof Süd. Ook enkele ritten in de spits doen dit niet.
Route
Halte | ||
Ostbevern, Wischhaustraße | ||
Ostbevern, Lienener Damm | ||
Ostbevern, Buchenstraße | ||
Ostbevern, Kirche | ||
Ostbevern, Jäger | ||
Westbevern, Schulze Osthoff | ||
Westbevern, Kirche | ||
Westbevern, Mersch | ||
Telgte, Brandhove | ||
Telgte, Westbeverner Straße | ||
Telgte, Rathaus/Baßfeld | ||
Telgte, Johannes Kepler Weg | ||
Telgte, Bahnhof Süd | ||
Telgte, Orkotten | ||
Telgte, Münstertor | ||
Telgte, Bahnhof Nord | ||
Telgte, Winkhaus | ||
Telgte, Hans Geiger Straße | ||
Telgte, Kiebitzpohl Süd | ||
Telgte, Sankt Rochus Hospital | ||
Telgte, Jägerhaus | ||
Münster, Körberheide | ||
Münster, Alter Mühlenweg | ||
Münster, Pleistermühlenweg | ||
Münster, Sankt Mauritz | ||
Münster, Pulverschuppen | ||
Münster, Emsstraße | ||
Münster, Danziger Freiheit | ||
Münster, Albertstraße | ||
Münster, Dechaneistraße | ||
Münster, Hohenzollernring/Finanzgericht | ||
Münster, Sankt Franziskus Hospital | ||
Münster, Hansa Berufskolleg | ||
Münster, Sophienstraße | ||
Münster, Sternstraße | ||
Münster, Bremer Platz | ||
Münster, Servatiiplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2017 werden de vijf verkeersverbonden in Westfalen samengevoegd tot één tariefverbond met de naam Westfalen Tarif.
Op 29 april 2019 werd de dienstregeling gewijzigd. Op zondag werd met uitzondering van enkele ritten aan de randen van de dag niet meer tussen Münster en Telgte gereden. Wel werd de frequentie op zondag overdag verhoogd van 1x/2 uur naar 1x/uur.