Lijn N Alkmaar Station - Schagen Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 18:46
Voormalige buslijn N (22) | |
Vervoerder(s) | NACO |
Regio's | Alkmaar, Kop van Noord-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 21.15) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn N reed van Alkmaar via Heerhugowaard, Niedorp, Winkel, Lutjewinkel, De Weere en Barsingerhorn naar Schagen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Oudorp, Nieuwe Schermerweg | ||
Oudorp, Omval | ||
Heerhugowaard, Huigendijk | ||
Heerhugowaard, Zuid | ||
Heerhugowaard, Rustenburgerweg | ||
Heerhugowaard, Raadhuis | ||
Heerhugowaard, Donkereweg | ||
Heerhugowaard, Noord | ||
Waarland, Verlaat | ||
Oude Niedorp | ||
Oude Niedorp, Terdiek | ||
Nieuwe Niedorp, West | ||
Nieuwe Niedorp, Oost | ||
Winkel | ||
Winkel, Boerensluis | ||
Lutjewinkel | ||
De Weere, Lutjewinkel | ||
Barsingerhorn | ||
Barsingerhorn, Miede | ||
Schagen, Station |