Lijn K Apeldoorn, Sophiaplein - Ugchelen
Voormalige buslijn K | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 0-3x/uur |
Lijn K reed van station Apeldoorn een lusroute via de Westenenk, het Ziekenhuis en Ugchelen.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Sophiaplein | ||
Apeldoorn, Hoenderpark/Aluminiumweg | ||
Apeldoorn, Lukas Ziekenhuis | ||
Apeldoorn, Bogaardslaan/G.P. Duuringlaan | ||
Apeldoorn, Lukas Ziekenhuis | ||
Apeldoorn, Hoenderpark/Aluminiumweg | ||
Apeldoorn, Eeendrachtstraat/"Sion" | ||
Apeldoorn, Sophiaplein |