Lijn H Apeldoorn, Sophiaplein - Zevenhuizen
Voormalige buslijn H | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 januari 1971 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn H reed van station Apeldoorn een lusroute via Zevenhuizen en De Mheen.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Sophiaplein | ||
Apeldoorn, Deventerbrug | ||
Apeldoorn, Sluisoordlaan/Salomonszegel | ||
Apeldoorn, Tännhauserstraat/Oberonstraat | ||
Apeldoorn, Parelvissersstraat | ||
Apeldoorn, Sluisoordlaan/Ereprijs | ||
Apeldoorn, Deventerbrug | ||
Apeldoorn, Sophiaplein |
Geschiedenis
Op 31 januari 1971 werd een nieuwe stadslijn geïntroduceerd die eveneens de wijken Zevenhuizen en De Mheen ging ontsluiten, met een frequentie van elk half uur dagelijks. hiervoor in de plaats werd de route van lijn G wel iets aangepast.
Op een onbekend moment is de frequentie van maandag t/m zaterdag overdag verhoogd naar een kwartierdienst.