Lijn G Apeldoorn, Sophiaplein - Zevenhuizen
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn G reed van station Apeldoorn een lusroute via Zevenhuizen, De Mheen en Anklaar.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Sophiaplein | ||
Apeldoorn, Deventerbrug | ||
Apeldoorn, Doggersbank/Trekweg | ||
Apeldoorn, Anklaarseweg/Nietschestraat | ||
Apeldoorn, Anklaarseweg/Symphoniestraat | ||
Apeldoorn, Sluisoordlaan/Tännhauserstraat | ||
Apeldoorn, Laan van Zevenhuizen/Aïdastraat | ||
Apeldoorn, Laan van Zevenhuizen/Parelvissersstraat | ||
Apeldoorn, Kanaal Noord/3e Sluisweg | ||
Apeldoorn, Deventerbrug | ||
Apeldoorn, Sophiaplein |