Lijn BW1 Baesweiler Setterich Rathaus - Alsdorf Bettendorf Baesweilerstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 16:17
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn BW1 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | West |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Baesweiler |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/(2) uur |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn BW1 rijdt van Setterich, Baesweiler en Oidtweiler naar Bettendorf.
Dienstregeling
- Tussen 8:00 en 13:00 uur en in de vakanties wordt er niet gereden naar Bettendorf; er rijden twee ritten met een frequentie van 1x/2 uur van en naar de Seniorenresidenz.
Route
Halte | ||
Setterich, Rathaus | ||
Setterich, Jungendtreff | ||
Setterich, Grünstraße | ||
Setterich, Siedlung | ||
Setterich, Neue Mitte | ||
Setterich, Bahnstraße | ||
Setterich, Im Weinkeller | ||
Baesweiler, Place de Montesson | ||
Baesweiler, Jülicher Straße | ||
Baesweiler, Parkstraße | ||
Baesweiler, In der Schaf | ||
Baesweiler, Rathaus | ||
Baesweiler, Kückstraße | ||
Baesweiler, Löffelstraße | ||
Baesweiler, Reyplatz | ||
Baesweiler, Fidelisstraße | ||
Baesweiler, Carl Alexander Park | ||
Baesweiler, Seniorenresidenz | ||
Oidtweiler, Kirchgasse | ||
Oidtweiler, Sportplatz | ||
Oidtweiler, Ort | ||
Oidtweiler, In den Füllen | ||
Bettendorf, Baesweilerstraße |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2004 reden in de ochtendspits twee retourritten, rond het middaguur twee retourritten en in de middagspits twee retourritten, allemaal 1x/uur. In totaal werden dus per richting 6 ritten gereden.