Lijn 9 Ringlijn Hoogeveen, Station/NS - Krakeel
Voormalige buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | DVM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Voorganger(s) | 48 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur vanaf 13.00 uur |
In Hoogeveen reed stadslijn Lijn 9 als ringlijn van het Station via het Ziekenhuis en het centrum en de wijk Krakeel weer naar het Station. Elke dag van de week reed hij elke half uur. De route via het ziekenhuis werd één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Hoogeveen, Station NS | ||
Hoogeveen, Crerarstraat | ||
Hoogeveen, Blankenslaan | ||
Hoogeveen, Griendtveenseweg | ||
Hoogeveen, Meester Harm Smeengelaan | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis (Verpleeghuis Weidesteyn) | ||
Hoogeveen, Meester Harm Smeengelaan | ||
Hoogeveen, Rembrandtstraat | ||
Hoogeveen, Prinses Beatrixstraat | ||
Hoogeveen, Raadhuistraat | ||
Hoogeveen, Grote Kerstraat | ||
Hoogeveen, Vos van Steenwijklaan | ||
Hoogeveen, Melkweg | ||
Hoogeveen, Meteorenlaan | ||
Hoogeveen, Zetithlaan | ||
Hoogeveen, Atlaslaan | ||
Hoogeveen, Nadirlaan | ||
Hoogeveen, Melkweg | ||
Hoogeveen, Mr. Cramerweg | ||
Hoogeveen, Valkenlaan | ||
Hoogeveen, Tamboerlaan | ||
Hoogeveen, Albert Steenbergenstraat | ||
Hoogeveen, Schoklandstraat | ||
Hoogeveen, Het Haagje | ||
Hoogeveen, Notaris Mulderstraat | ||
Hoogeveen, Jonkheer de Jongestraat | ||
Hoogeveen, Bilderdijklaan | ||
Hoogeveen, Hoodstraat (Tamboer) | ||
Hoogeveen, Brinkstraat | ||
Hoogeveen, Station NS |