Lijn 9 Brugge Station - Sint-Andries Gevangenis
Versie door Bee (overleg | bijdragen) op 27 feb 2015 om 15:44 (Bee heeft pagina Lijn 9 Brugge, Station - Gevangenis hernoemd naar Lijn 9 Brugge Station - Sint-Andries VTI Zandstraat: Naamgeving volgens De Lijn)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 9 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 9 rijdt van het Station via Kristus Koning naar Sint-Andries.
Route
Halte | ||
↓ | Brugge, Biekorf | |
Brugge, Ziverpand | ||
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Station | ||
↑ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Hoefijzer | ||
Brugge, Beenhouwerstraat | ||
Brugge, Visartpark | ||
Brugge, Karel de Stoute | ||
Brugge, Canadabrug | ||
Brugge, Peter Benoitlaan | ||
Brugge, Rode Kruis | ||
Brugge, Hoge Weg | ||
Brugge, Rozenhof | ||
Brugge, Hertsvelde | ||
Brugge, Pauwstraat | ||
Brugge, Gevangenis |