Lijn 9 Apeldoorn, Anklaar - Lucas Ziekenhuis
Voormalige buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 9 reed van Anklaar via Sluisoord, De Mheen, het Centrum, station Apeldoorn, De Heeze en Westenenk naar het Ziekenhuis.
Dienstregeling
- In Anklaar was deze lijn gekoppeld aan lijn 10.
Route
Halte | ||
↓ | Apeldoorn, Winkelcentrum Anklaar | |
Apeldoorn, Traviatastraat | ||
Apeldoorn, Laan van Zevenhuizen | ||
Apeldoorn, Sleutelbloemstraat | ||
Apeldoorn, Ereprijs | ||
Apeldoorn, Akkerwinde | ||
↑ | Apeldoorn, Pythagorasstraat | |
Apeldoorn, Salomonszegel | ||
Apeldoorn, Pinksterbloem | ||
Apeldoorn, Zonnedauw | ||
Apeldoorn, Zevenhuizenseweg | ||
Apeldoorn, Oosterlaan | ||
Apeldoorn, Brug Deventerstraat | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Station | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Hoge Dries | ||
Apeldoorn, Laan van Mensenrechten | ||
Apeldoorn, Chr. Geurtsweg | ||
Apeldoorn, Hezeweg | ||
Apeldoorn, Ruimzichtlaan | ||
Apeldoorn, Elleboogweg | ||
Apeldoorn, Westenenkerzijweg | ||
Apeldoorn, Staalweg | ||
Apeldoorn, Uraniumweg | ||
Apeldoorn, Laan van Westenenk | ||
Apeldoorn, Middachten | ||
Apeldoorn, Zuster Meyboomlaan | ||
Apeldoorn, Lucas Ziekenhuis |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.