Lijn 98 Heerenveen Busstation/NS - Makkum Sporthal
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:32 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 98 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 98 reed van Heerenveen via Oudehaske, Joure, Sneek, Nijland, Bolsward en Schettens naar Makkum.
In de avonduren en op zondag werd maar 1x per 2 uur gereden tussen Bolsward en Makkum. In de spitsuren werd soms slechts 2x/uur gereden tussen Sneek en Bolsward, waarna de bus als lijn 44 verder reed, soms werd het hele traject 2x/uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Heerenveen, Busstation/NS | ||
Heerenveen, Motel | ||
Oudehaske, Badweg | ||
Haskerhorne, Haskerhorne | ||
Joure, Rotonde | ||
Joure, Scheen | ||
Uitwellingerga, Uitwellingerga | ||
Sneek, Oppenhuizerweg | ||
Sneek, Station | ||
Sneek, Ziekenhuis | ||
Nijland, Nijland | ||
Bolsward, Busstation | ||
Bolsward, Bargefenne | ||
Schettens, Schettens | ||
Kievitshorne, Kievitshorne | ||
Makkum, Sporthal |