Lijn 92 Grave Busstation - Cuijk Station (2007-2015)
Buslijn 92 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 92 rijdt van Grave via Escharen, Langenboom, Mill en Haps naar Cuijk.
Deze lijn geeft doordeweeks overdag samen met lijn 91 een halfuursverbinding tussen Mill en Cuijk.
Route
Halte | ||
Grave, Busstation | ||
Grave, Stoofweg | ||
Grave, De Stoof | ||
Grave, Estersveld | ||
Grave, Prins Willem Alexanderplantsoen | ||
Escharen, Burg. de Bourbonplein | ||
Escharen, Beerschemaasweg / Veldweg | ||
Escharen, Brouwketel | ||
Escharen, Lage Heide | ||
Langenboom, 't Huuske | ||
Langenboom, MOB-Complex | ||
Langenboom, Dorpsstraat | ||
Langenboom, Bakkerij Verkerk | ||
Langenboom, Kerk | ||
Langenboom, Langenboomseweg | ||
Mill, Grinderij Thijssen | ||
Mill, De Heidebloem | ||
Mill, Weemhofweg | ||
Mill, Driesprong | ||
Mill, Fitland | ||
Mill, Hoogveldseweg | ||
Mill, Schoolstraat | ||
Mill, Van Hout | ||
Mill, Molenkuilweg | ||
Sint Hubert, Erica | ||
Sint Hubert, Pastoor Jacobsstraat | ||
Haps, Sint Hubertseweg | ||
Haps, Gemeentehuis | ||
Haps, Asterstraat | ||
Haps, Garage Peters | ||
Vianen, Louwerenberg | ||
Cuijk, Jan van Cuykstraat | ||
Cuijk, Aleidestraat | ||
Cuijk, Station |
Geschiedenis lijn 92
Tot 1 januari 2007 reed lijn 92 op het traject Grave - Mill. Na de concessieovergang van BBA naar Arriva op 1 januari 2007 werd lijn 92 verlengd naar Cuijk.
Verder in het verleden was het traject Grave - Mill en lijn 92 onderdeel van een streeklijn tussen Nijmegen en Boxmeer, welke geleidelijk ingekort werd tot Grave - Mill door bezuinigingen en concessieovergangen.
De volgende lijnen hebben onder lijnnummer 92 gereden tussen Grave en Mill:
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Maasziekenhuis (onbekend; in ieder geval t/m '88/'89)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Haps Gemeentehuis (onbekend in ieder geval '92/'93)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Gemeentehuis (onbekend t/m 27 mei 2000; in ieder geval al '97/'98)
- Lijn 592 Grave Busstation - Boxmeer Gemeentehuis (lijntaxi; 1 juni 1997 t/m 27 mei 2000)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Sint Anthonis Dr. Verbeecklaan (28 mei 2000 t/m 4 januari 2003)
- Lijn 92 Grave Busstation - Sint Anthonis Dr. Verbeecklaan (5 januari 2003 t/m 13 december 2003)
- Lijn 92 Grave Busstation - Mill Fitland (14 december 2003 t/m 31 december 2006)
- Lijn 92 Grave Busstation - Cuijk Station (vanaf 1 januari 2007)