Lijn 92/2 Annevoie Jardins - Profondeville Collège Burnot
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 92/2 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Proxibus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/woensdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 92/2 rijdt van Annevoie via Bioul, Salet, Warnant, Haut-les-Wastia, Anhée, Yvoir, Godinne en Annevoie naar Profondeville.
Dienstregeling
- Tijdens vakantieperioden rijden alleen de ritten in de spitsuren; 's ochtends van Salet naar Yvoir en 's middags van Anhée naar Salet.
Route
Halte | ||
Annevoie, Jardins | ||
Annevoie, Chemin de l'Eglise | ||
Annevoie, Route de Fraire | ||
Bioul, Mossiat | ||
Bioul, Belle-Vue | ||
Bioul, Crucifix | ||
Bioul, Quatrebras | ||
Bioul, Route de Warnant | ||
Bioul, Place | ||
Bioul, Route de Salet | ||
Salet, Eglise | ||
Warnant, Station | ||
Warnant, Rue du Fond | ||
Warnant, Eglise | ||
Warnant, Maison de Pierres | ||
Warnant, La Rosière | ||
Haut-le-Wastia, Place | ||
Haut-le-Wastia, Rue du Centre | ||
Haut-le-Wastia, Place | ||
Warnant, Moulins | ||
Warnant, Rue du Moulin | ||
Anhée, Route de Maredsous | ||
Anhée, Place | ||
Anhée, Rue Sainte-Barbe | ||
Anhée, Caillou | ||
Anhée, Rue Sainte-Barbe | ||
Anhée, Place | ||
Anhée, Route de Maredsous | ||
Yvoir, Avenue de Champalle | ||
Yvoir, Gare | ||
Yvoir, Passage à Niveau Fidevoye | ||
Yvoir, Fidevoye | ||
Godinne, Gare | ||
Annevoie, Pont de Godinne | ||
Annevoie, Bois des Trys | ||
Rivière, Grande Île | ||
Rivière, Virage | ||
Profondeville, Collège Burnot |