Lijn 89 Wormerveer Samsonweg - Zaandam Station NS
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 11 mei 2009 om 16:43 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=89 |vervoerder=Connexxion |concessie=Zaanstreek |materieel=VDL Berkhof Ambassador |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |freq...)
Buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 89 rijdt van Wormerveer, via Wormer, Zaandijk en Koog a/d Zaan naar Zaandam.
Route
Halte | ||
<Wormerveer, Soldaatweg> | ||
(Wormerveer, Samsonweg) | ||
Wormerveer, Zandweg | ||
Wormerveer, Rouenweg | ||
Wormerveer, Nieuweweg | ||
Wormerveer, Edisonstraat | ||
Wormerveer, Station NS | ||
Wormerveer, Voltastraat | ||
Wormerveer, Warmoesstraat | ||
Wormerveer, Plein 13 | ||
Wormerveer, Schildersbuurt | ||
Zaandijk, Koperslagerstraat | ||
Zaandijk, Valkstraat | ||
Zaandijk, Willem Dreeslaan | ||
Zaandijk, Beeldentuin | ||
Zaandijk, Guisweg / Zaanse Schans | ||
Koog a/d Zaan, Stationsstraat | ||
Koog a/d Zaan, Bosschjesstraat | ||
Koog a/d Zaan, Verzetstraat | ||
Koog a/d Zaan, Willem Alexanderbrug | ||
Zaandam, Breedweer | ||
Zaandam, Frans Halsstraat | ||
Zaandam, J. van Goyenkade | ||
Zaandam, Westerwateringtunnel | ||
Zaandam, Station NS |
De halte tussen <...> wordt alleen op zaterdag bediend, de halte tussen (...) wordt alleen in de spits- en daluren bediend. Buiten deze tijden ligt het begin-/eindpunt bij de Zandweg