Lijn 89 Venray Station - Blitterswijck AZC Roekenbosch
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 27 dec 2016 om 02:20 (Nieuwe pagina aangemaakt met ' {{LijnInfo |lijnnr=89 |route=Venray - Blitterswijck |vervoerder=Arriva |concessie=Limburg (2017-2031) |lijnsoort=Streekbus |materieel= |periode=11 december 201...')
Buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 38 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 89 rijdt van Venray naar Blitterswijck.
Dienstregeling
- Tussen 7:00 en 9:00 en tussen 16:00 en 18:00 wordt ieder half uur gereden.
Route
Halte | ||
Venray, Station | ||
Blitterswijck, Oude Heerweg | ||
Blitterswijck, AZC Roekenbosch |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Lijn 89 nam een deel van de route van lijn 38 over tussen Venray en Blitterswijck.